Ubytování

Možností, kde v Londýně přespat, je celá řada. Kolektivním problémem je ale cena, poněvadž nocleh bývá v hlavním městě Anglie obzvlášť drahý. Nicméně vám mohu poskytnout pár tipů na poměrně levné a ucházející destinace, kde se na pár dní můžete ubytovat.

Hotely

Hned v centru se nachází příjemný London Visitors Hotel, kde se při rezervaci pokoje v časovém horizontu tak měsíc, dva před vaším příjezdem dá sehnat noc za cenu v rozmezí od 25-35 liber

www.budgetplaces.com/london-hotel-2085-london-visitors-hotel.html?#tab=overview

Jen dvě stanice od samotného Stamford Bridge se nachází Aquarius Hotel. Ten leží velmi blízko stanice metra pojmenované Earls Court. Najdete zde příjemné, ačkoliv nikterak luxusní pokoje, přičemž za jednu noc zaplatíte okolo 25 liber

www.budgetplaces.com/london-hotel-454-aquarius-hotel.html

Třetí variantu představuje jeden rodinný československý penzion, který se nachází ve východním Londýně, kousek od zastávek metra Stratford a Redbridge. Cena je 18 liber double room a 25 za single room.

www.ubytovanie-londyn.com

Hostely

Pro ty, kteří nechtějí do ubytování investovat tolik peněz, tu jsou londýnské hostely. Cena za noc je tu podstatně nižší, na druhou stranu tomu odpovídá i kvalita ubytování. Hlavní rozdíl oproti hotelu je zejména v tom, že zde svůj pokoj sdílíte s dalšími 6-10 lidmi. Nicméně ze svých zkušenost mohu říct, že to nic katastrofálního není. Zejména pokud přes den plánujete různé aktivity po Londýně a večer se jdete jen někam prospat, je tato volba ideální.

Poměrně útulný Smart Russell Square Hostel se nachází v centru Londýna, jen kousek od zastávky modré linky metra zvané Russell Square. Noc tu seženete za cenu v rozmezí 10-15 liber.

www.budgetplaces.com/london-hostel-16836-smart-russell-square-hostel.html

Dalším volbou může být Hyde Park Hostel. Ten leží jen kousek od známého Hyde Parku a je nejlépe přístupný ze stanic Queensway a Bayswater. Cena se pohybuje okolo 10 liber za noc

www.budgetplaces.com/london-hostel-23927-hyde-park-hostel.html?#tab=map

Případně můžete využít Hostel 639, který se nachází v Kensal Green jen zhruba 200 metrů od zastávky metra. Cena za noc se pohybuju zase okolo 10-15 liber.

www.budgetplaces.com/london-hostel-8961-hostel-639.html

Mnoho dalších hotelů a hostelů v Londýně pak najdete na této stránce

www.budgetplaces.com