Ubytování

Přespat můžete v Manchesteru na mnoha místech. Oproti Londýnu zde hotely nebývají tak drahé, přesto ale musíte vědět, kde hledat.

Hotely

Hned v centru se nachází Weston Hall, hotel, který je vzdálen jen něco okolo 400 metrů od hlavního vlakového nádraží zvaného Manchester Piccadilly. Cena za noc se tu pohybuje okolo 800-1000 Kč.

www.booking.com/hotel/gb/weston-hall.html

Zhruba 10 minut cesty od vlakového nádraží se nachází The Merchants Hotel, který je zároveň situován hned vedle parku Piccadilly Gardens. Cena za nocleh se zde pohybuje okolo 1200-1400 Kč.

www.booking.com/hotel/gb/merchants-hotel.cs.html

Hostely

Stejně jako v Londýně je i v Manchesteru široká škála hostelů, kde se dá přenocovat za menší peníz, ovšem za tu cenu, že pokoj sdílíte s dalšími osobami.

Jen 10 minut od samotného centra se nachází Hatters Hostel. Ubytovat se tu můžete za celkem slušnou cenu – okolo 600 Kč za noc. K dispozici tu máte i připojení k internetu zdarma

www.booking.com/hotel/gb/hatters-hostel-manchester.html

Další možností je Hilton Chambers Hostel, jenž se nachází přímo v centru – jen kousek od parku Piccadilly Gardens a nákupního střediska Arndale. Ubytování tu stojí okolo 500 Kč za noc.

www.booking.com/hotel/gb/hilton-chambers.cs.html

Další hotely a hostely v Manchesteru pak můžete nalézt na této stránce

www.booking.com/city/gb/manchester.cs.html